Uszkodzony chodnik - ul. Lipowa

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 18 września 2019, 14:49
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o uzupełnienie betonową kostką chodnika przy ul. Lipowej, po przeprowadzonej jakiś czas temu wycince drzew. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...