Zapadnięta kostka

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 26 września 2019, 13:19
Ukończone

Przed

Po

Na ulicy Tczewskiej zapadła się kostka brukowa przy studzience

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...