Słup

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 26 września 2019, 13:22
Ukończone
Na ulicy Opolskiej stoi drewniany słup, nie służący już chyba do niczego. Jak jest niepotrzebny, to można by było go usunąć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgodnie z otrzymaną informacja słup nie będzie jeszcze usuwany.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do pracownika merytorycznego.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...