Niepotrzebny słupek

Inne

Zgłoszono 26 września 2019, 13:27
Ukończone
Na środku chodnika między ulicą Opolską a Krakowską stoi słupek. Nie dość, że nie wygląda on estetycznie, powoduje również zagrożenie dla przechodzących tam osób, a szczególnie dzieci. Kilkukrotnie byłem świadkiem, jak jadące dziecko na rowerze uderzyło w niego, i się przewróciło. Nic się nie stało, ale kiedyś może się wydarzyć nieszczęśliwy wypadek. Proszę o jego usunięcie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane Słupek wymieniono 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe jednocześnie informując, że słupek blokujący U-12c został zamontowany ( na drodze dla pieszych ) w celu uniemożliwienia przejazdu pojazdów samochodowych z ul. Krakowskiej do ul. Opolskiej i w związku z powyższym zostanie wymieniony na nowy . Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...