Przekszywiony sygnalizator

Niesprawna sygnalizacja świetlna

Zgłoszono 26 września 2019, 13:29
Ukończone
Na skrzyżowaniu ul. Solnej z Warzelniczą przekrzywiony jest sygnalizator dla rowerzystów

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane sygnalizator naprawiony 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...