Pas krzaków przed wejściem na kładkę

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 26 września 2019, 13:36
Do weryfikacji
Proszę o przycięcie krzaków przed wejściem na kładkę nad torami od strony ul. Kolejowej. Nisko rosnące gałęzie sprzyjają przesiadywaniu w tym miejscu osób bezdomnych i spożywających alkohol. Jeżeli nie miały by osłony krzaków, to może by się wyniosły z tego miejsca, które jest bardzo mocno uczęszczanym ciągiem komunikacyjnym, zarówno przez turystów jak i mieszkańców, co nie jest ładną wizytówką miasta. Można by był poprosić również Kolej o podcięcie krzaków ze swojej strony.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...