Most Portowy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 września 2019, 15:36
Poza uprawnieniami
Nie działa ok. 4-5 kolorowych lamp na Moście Portowym.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. 11 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii w ramkach gwarancji ma usunąć
firma, która budowała most. Oczekujemy od kilku tygodni
na naprawę iluminacji mostu.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...