Brak koszy na śmeci na odcinku od Intermarche do Biedronka w ciągu ulicy Trzebiatowskiej

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 29 września 2019, 15:23
W realizacji
Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o dostawienie dodatkowych pojemników na odpady komunalne oraz psie odchody w ciągu ulic Młyńska od hotelu Parsęta do Artyleryjskiej , najlepiej w newralgicznych punktach jak: 1) na wysokości przystanku Młyńska II (pojemnik na psie odchody oraz większy śmietnik) po inwestycji przystankowej jest tylko mały i nisko pojemy a zatrzymuje się tam wiele autobusów miejskich i podmiejskich. 2)Drugą lokalizacją jest wjazd na parking Intermarche , w tych okolicach brakuje jakiegokolwiek pojemnika a parkują i pozastawiają tu śmieci osoby które udają się na targ miejski , 3)przed Targiem Miejskim też brakuje pojemników do zbiórki selektywnej co powoduje duże zanieczyszczenie terenów działki Orlen oraz przyległych do rzeki(co było już tu zgłaszane bez rezultatu) 4) kolejnym miejscem jest okolice myjni JACEX oraz Intermarche występują tu duże potoki pieszych w stronę cmentarza którzy zaniemczaja działkę przy osiedlu Słonecznym , jednym z powodów jest brak pojemników na wyżej wymienionym odcinku oraz przechadza się tędy wiele psów co powoduje zanieczyszczenie terenu odchodami zwierzęcymi na które również w ciągu Biedronka-Media Expert-Intermarche brakuje jakiekolwiek pojemnika. 5)Okolicę ulic Wolności przy dawnej Reginie i w ciągu ulicy brak pojemników 6) Mała ilość pojemników na ulicy Lotniczej , często przepełnione i małej pojemności 7) Mała ilość pojemników na ulicy Łopuskiego, główny ciąg pieszy do szpitala i przychodni w ciągu całej ulicy od parku , na rogu skrzyżowania z ulicą Szpitalną kosz zaginął po inwestycji, dalej brakuje kosza przy samym szpitalu , przy ulicy Lotniczej i pod szkołą Kopernik i dalej na rogu z skrzyżowaniem Jedności Narodowej po obu stronach ulicy , zniknął po inwestycji budowy ścieżki rowerowej. A także przy przejściach dla pieszych i przy przychodni Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby w trosce o dbałość o wizerunek tego terenu jako jednego z głównych wjazdów i wyjazdów z miasta Z wyrazami szacunku i po kontakcie i rozmowach z mieszkańcami osiedla Zamoście Olaf

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...