prośba o wyczyszczenie lustra drogowego

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 30 września 2019, 13:42
Ukończone
od ponad 1.5 roku zabrudzone jest lustro przy skrzyżowaniu ulic Łopuskiego i Zygumntowskiej. Bardzo ograniczona widoczność powoduje możliwe występowanie kolizji.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...