Niedrożna kanalizacja deszczowa ul. Wielkopolska.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 1 października 2019, 8:58
Ukończone
Po raz kolejny studzienka jest zapchana i tworzy się gigantyczna kałuża uniemożliwiająca swobodne przejście ulicą i dojście do pojemników na segregację śmieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Przyczyną utworzenia się rozlewiska były zalegające liście na kracie wpustu deszczowego.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...