Niesprawna sygnalizacja - skrzyżowanie Solna - Zygmuntowska.

Niesprawna sygnalizacja świetlna

Zgłoszono 1 października 2019, 9:1
Ukończone
Od piątku 18.09.2019r. nie działa sygnalizacja.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało dnia 03.10.2019r. zrealizowane . Sygnalizacja sprawna. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe . Jednocześnie informuję, że po ustaleniach awarii uległa elektronika i trwają prace związane nad jej naprawą oraz wymianą uszkodzonych elementów. Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...