Brudne lustro drogowe

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 7 października 2019, 10:56
Ukończone
Proszę o wyczyszczenie lustra u zbiegu ulic Łopuskiego/ Zygmuntowska

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane . Lustro drogowe wyczyszczone .Zespół Usterka Kołołobrzeg 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...