Zalegające połamane gałęzie

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 11 października 2019, 11:11
Ukończone

Przed

Po

Połamane gałęzie po wichurze do zabrania.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Gałęzie uprzątnięto.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...