Zajęcie pasa drogowego w postaci chodnika.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 18 października 2019, 15:15
Poza uprawnieniami
Ogródek wykraczający za granicę posesji. brak możliwość przejścia przez chodnik. proszę o pilną interwencję.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. 1 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...