uszkodzona ławka Tarnopolska1c/d

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 27 czerwca 2017, 6:54
Ukończone
Ławeczka znajduje się przed przychodnią lekarska wśród zieleni ale niestety nie można na niej usiąść bo jest od lat zapomniana, połamana. Potrzeba naprawy jest duża, ponieważ w oczekiwaniu na wizytę lekarską czy spacerowicze chętnie by przysiedli aby odpocząć.

Historia zgłoszenia

Ukończone Ławka została usunięta.Teren na którym posadowiona była ławka jest we władaniu Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Tarnopolskiej 1c/d.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Oczekuje na moderację Zmiana kategorii zgłoszenia. 2 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.Zajmiemy się tym, tak szybko jak to będzie możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...