Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 21 października 2019, 9:14
Poza uprawnieniami
Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Infrastruktura oświetleniowa należy do spółki ENERGA-Oświetlenie. Właściciel oświetlenia
oraz Gmina Miasto Kołobrzeg zwrócili się do Wykonawcy, który realizował remont ulicy Orłowskiego,
o naprawę kabli oświetleniowych uszkodzonych w trakcie wykonywania robót ziemnych.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...