Niesprzątane liście - dojście do Przedszkola Miejskiego nr 1.

Śmieci

Zgłoszono 22 października 2019, 13:59
Ukończone
Odkąd liście zaczęły opadać z drzew nikt z nimi w tym rejonie nie robi. Tyczy się to także fragmentu chodnika prostopadłego do ul. Zygmuntowskiej. W momencie opadów deszczu jest tam ślisko.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. MZZDiOŚ sp. w K-gu wykonała sprzątanie liści z terenów pasa drogowego.
Okresie jesienny to cykliczny opad liści . Sprzątanie w tym rejonie i innych miejscach sa powtarzane cyklicznie - wg określonych standardów częstości sprzątania.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...