Proszę o posprzatane bulwaru przy Ulicy Zygumntowskiej

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 22 października 2019, 17:45
Ukończone

Przed

Po

Proszę o posprzatane bulwaru i przyległych trawników z pozostałości po radnosnym spożywaniu alkoholu. Bulwar wygląda jakby był od dawna zaniedbany. Chwasty śmieci ogólny nieporzadek.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...