PRZYCIĘCIE DRZEWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 25 października 2019, 10:27
Do weryfikacji
Proszę o przycięcie koron drzew przy ul. Zwycięzców 13 i 14 w Kołobrzegu. Korony drzew przy ul. Zwycięzców 5-7-9 zostały już przycięte. Usunięcie rozrośniętych, obumarłych, nadłamanych gałęzi i wchodzących w kolizje z obiektami budowlanymi spowoduje, że poprawi się bezpieczeństwo. Proszę o niezwłoczna interwencję w/w kwestii.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...