Zapadnięty chodnik - po każdym opadzie deszczu tworzą się kałuże ul. Łopuskiego.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 listopada 2019, 10:16
Odmowa

Przed

Po

W dalszym ciągu nic nie zmieniło się z chodnikiem przy przystanku na ul. Łopuskiego. Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/580 treść: " Zakres prac związanych z przełożeniem chodnika wychodzi poza zakres usterki. W uzupełnieniu informuję, iż przełożenie chodnika w celu likwidacji nierówności nawierzchni przewidziane jest w pierwszej połowie 2019 roku."

Historia zgłoszenia

Odmowa Z uwagi na rezygnację ze względów finansowych z planu kompleksowego remontu chodnika na ul. Łopuskiego informujemy, iż prace związane z naprawami w tym rejonie będą wykonywane w ramach napraw miejscowych. 3 mies. temu
W realizacji Mimo zakazu parkowania na chodniku stoją auta, których obecność w tym miejscu na chodniku jest bezpośrednim powodem powstających nierówności.
Nawierzchnia chodnika w najbliższym czasie będzie poprawiana.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...