Zatrzymywanie się pojazdów przed przejściem dla pieszych i na skrzyżowaniu - ulica Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 6 listopada 2019, 7:53
Ukończone
Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/763 W dalszym ciągu skrzyżowanie jest codziennie zastawiane, a przed przejściem dla pieszych niezgodnie z przepisami parkują osoby nieprzestrzegające przepisów i stwarzające tym samym zagrożenie dla przechodniów. Przy przejściu jest Biblioteka oraz Szkoła Muzyczna, z której korzystają dzieci i młodzież. Może w końcu służby miejskie lub policja zajmą się porządnie tym tematem, zanim komuś stanie się krzywda.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 16 godz. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...