Zapchany kosz oraz nieuprzatniety teren

Psie pakiety

Zgłoszono 8 listopada 2019, 16:15
Ukończone
Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejma prośba o uprzątnięcie psiego pakietu oraz terenu na podwórku Wolności 10-15. Stan wskazany na zdjęciu trwa już ponad tydzień , worki są rozdziobywane przez ptaki i roznoszone na teren całego podwórka. Proszmy również o uprzątnięcie terenu po inwestycji budowy placu zabaw. Firma na ponad 2 tygodnie pozostawiła palety które niszcza zielen oraz uszkodziła trawniki przez sprzęt budowlany wnosimy o przywrócenie terenu do stanu przed inwestycja. W załączeniu przesyłamy zdjęcie przedstawiające stan z dnia 08.11.19 Prosimy również o zwiększenie częstotliwości wywozu odpadów z psiego pakietu z terenu naszego osiedla, to już nie pierwsza sytuacja, kiedy pakiety są przepełnione przez dłuższy okres czasu. Z wyrazami szacunku Mieszkańcy bloków Wolności 10-15

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...