Znak na wysepce

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 12 listopada 2019, 10:40
Ukończone
Uszanowanie. Na wysepce z przejściem na pieszych łZUS i Sklepem Renoma uszkodzono duży, żółty, plastikowy znak drogowy (ten, który jest tak często uszkadzany :) )

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane oznakowanie naprawine 3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...