Awaria oświetlenia na boisku przy TKK.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 listopada 2019, 20:32
W realizacji
Nie działa oświetlenie na boisku i siłowni zewnętrznej na Ogrodach ( ul. Czarnieckiego-Koniecpolskiego).

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...