Mocno przechylony klosz

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 czerwca 2017, 11:27
Ukończone
Lampa na przeciw Drzymały 7 ma mocno przechylony klosz, który w każdym momencie może spaść. Klosz opiera się na żarówce

Historia zgłoszenia

Ukończone Informujemy, że zgłoszona usterka została usunięta.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
W realizacji Usuniecie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie. 4 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...