przejścia dla pieszych - do odmalowania

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 20 listopada 2019, 11:49
Do weryfikacji
Na ulicy Okopowej zwłaszcza na wysokości BAZARU, po zmroku pieszy wchodzący na przejście są prawie niewidoczni. Samochody są zaparkowane po obu stronach drogi, a pasy-przejścia dla pieszych wymagają odmalowania.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...