Połamane drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 20 listopada 2019, 21:14
Ukończone
W parku, przy samym chodniku pochyliło się drzewo i oparło się /zawisło na sąsiednim drzewie. Sprawa dość poważna gdyż przewracające się drzewo jest na tyle duże że jak runie to dosięgnie do chodnika, więc zagraża przechodniom.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...