Przycięcie przerośniętego krzewu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 27 listopada 2019, 21:48
Ukończone

Przed

Po

Proszę o wycięcie starych, połamanych i przechylonych gałęzi dużego krzewu na skwerze przy ulicy Orłowskiego. Przy okazji można by było wyciąć połamane i nisko rosnące gałęzie na pozostałych drzewach na całym skwerze.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgodnie ze zgłoszeniem pracownika merytorycznego usterka została usunięta.

Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...