Zalegające liście na chodniku .

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 1 grudnia 2019, 16:37
Ukończone

Przed

Po

Od ponad dwóch tygodni na chodniku leżą liście i nie tylko ,to samo dotyczy trawników .Ta sytuacja ma miejsce na ul. Dworcowej 19 -25 .Zbliża się zima a porządek z liśćmi stoi w miejscu .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 godz. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...