Zanieczyszczenia na chodniku przy ul. Grochowskiej 9-10

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 grudnia 2019, 15:43
Odmowa

Przed

Po

Uprzejmie proszę o uporządkowanie i wysprzątanie chodnika przy ul. Grochowskiej 9-10 (dz. nr 161 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Odmowa Wskazane na załączonych zdjęciach miejsca przy elewacjach budynków Grochowska 9 -10 to fragmenty działek należących do prywatnych właścicieli.
Do chodników przylegających bezpośrednio do nieruchomośći ma zastosowanie §3 pkt 7 Regulaminu RM K-g o utrzymaniu czystośći i porządku.
Z poważaniem. Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...