lamp uliczna -uszkodzenie

Wiszące/uszkodzone kable

Zgłoszono 4 grudnia 2019, 20:29
Ukończone
Przy ulicy Bydgoskiej 14 w Kołobrzegu zostały zniszczone drzwiczki skrzynki przewodów elektrycznych lampy ulicznej. Proszę o jak najszybsze naprawienie usterki wszytkie przewody na wierzchu .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...