Zasłonięta lampa przez drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 czerwca 2017, 11:29
Ukończone

Przed

Po

Całkowicie drzewo zasłania lampę, która nie spełnia swojego przeznaczenia. Lampa znajduje się pomiędzy budynkami Drzymały 7, a Drzymały 8 w na przeciw bloku Kniewskiego 17-22

Historia zgłoszenia

Ukończone Witamy

Zgłoszenie zostało zrealizowane. Służby MZZDiOŚ wykonały zlecone cięcia korony lipy.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji jak niżej 11 mies. temu
Oczekuje na moderację Uzupełniając informację w sprawie, informuję, że konieczne cięcia korony lipy zostały zlecone "Zieleni Miejskiej". Winny zostać zakończone najpóźniej 8 września br.

Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...