Krzewy do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 9 grudnia 2019, 8:21
Ukończone

Przed

Po

Krzew przerósł przez płot i przeszkadza w swobodnym przejściu chodnikiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...