Zapadnięty chodnik - ul. Żurawia.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 10 grudnia 2019, 9:16
Ukończone

Przed

Po

Zapadnięty chodnik przy przejściu dla pieszych - po każdym opadzie tworzy się wielka kałuża.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...