Zastawianie chodnika - ul. Świętego Macieja.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 10 grudnia 2019, 9:21
Odmowa
Parkujące auta prostopadle do ul. Św. Macieja zastawiają chodnik uniemożliwiając swobodne przejście - trzeba wchodzić praktycznie na ścieżkę rowerową, żeby je ominąć. Należałoby ustawić wzdłuż parkingu słupki ograniczające tę możliwość.

Historia zgłoszenia

Odmowa W roku bieżącym realizacja montażu nie może zostać zrealizowana ze względów proceduralnych.
Uprzejmie informuję, że w 1 kwartale 2020 roku zostanie opracowany projekt organizacji ruchu , który będzie uwzględniał zamocowanie barier które ograniczą zastawianie ciągu pieszego. Po opracowaniu i zatwierdzeniu projektu bariery zostaną zamontowane.
3 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...