Brak aktualnego rozkładu jazdy.

Zniszczony lub brak rozkładu jazdy

Zgłoszono 12 grudnia 2019, 16:35
Ukończone
Na przystanku nie ma aktualnego rozkładu jazdy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Na przystanku znajduje się poprawny rozkład. 4 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...