niedziałająca lampa oświetleniowa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 13 grudnia 2019, 10:58
Ukończone
Na placu zabaw przy ul.Wąskiej nie pali się lampa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
We wskazanym na mapie nie ma placu zabaw
z oświetleniem należącym do Gminy Miasto Kołobrzeg.

Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...