Zanieczyszczony i zaniedbany przystanek autobusowy- 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz.

Zniszczony przystanek

Zgłoszono 3 lipca 2017, 20:0
Poza uprawnieniami
Na przystanku autobusowym-> 6 Dyw. Piechoty - Cmentarz w kierunku centrum miasta znajdują się śmieci. Znajdująca się ławka na przystanku jest dość mocna zniszczona i wymaga wymalowania. Mury na przystanku są brudne i znajdują się na nich napisy.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. 9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...