Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 15 grudnia 2019, 17:31
Do weryfikacji
Chodnik wzdłuż ulicy Aleja J.P. II od KPP Kołobrzeg do skrzyżowania z ul. Plac 18 Marca jest zapadnięty na środku wzdłuż prawie całego tego odcinka, przez co w czasie opadów tworzą się tam kałuże, co częściowo widać na zdjęciu.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...