Ul. Kossaka - tuje w dalszym ciagu wystają pół metra na chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 15 grudnia 2019, 17:42
Do weryfikacji
Powtórne zgłoszenie - rok temu ktoś zgłosił ten problem (zgłoszenie z dnia 16 października 2018 r.). Zakończony został takim wpisem "Właściciel nieruchomości przy ul. Kossaka w Kołobrzegu został w dniu 19.10.2018r pisemnie poinformowany przez Referat Drogowy Wydziału Komunalnego o konieczności wykonania prac pielęgnacyjnych żywopłotu tj. przycięcia tak aby umożliwić właściwe warunki komunikacyjne. Od właściciela nieruchomości nie wpłynęła żadna informacja zwrotna w przedmiotowej sprawie. Z początkiem nowego roku, po wyłonieniu wykonawcy tego typu prac, planowane jest wykonanie zastępcze (na koszt właściciela). Zespół Usterka Kołobrzeg. Z przykrością stwierdzam, że przez cały rok nie zostało to zrealizowane. Żywopłot dalej utrudnia przejście chodnikiem. To samo tyczy się innego zgłoszenia z tej samej ulicy, tylko przy skrzyżowaniu z ul. Skoczylasa, tam tez w dalszym ciągu żywopłot utrudnia przejście (zgłoszenie z 2 stycznia 2019 r.)

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do pracownika merytorycznego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...