Zatrzymywanie się na chodniku mimo zakazu - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 19 grudnia 2019, 8:33
Ukończone
Pojazdy ograniczają przejście pieszym i rozjeżdżają zapadnięty już chodni, należałoby wstawić słupki ograniczające możliwość wjazdu na chodnik, tak jak za zatoczką autobusową. Jak widać sam znak jest nieskuteczny.

Historia zgłoszenia

Ukończone działania prowadzone w dalszym ciągu - 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...