Zapadnięty chodnik - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 19 grudnia 2019, 8:39
Do weryfikacji
Poprzednie zgłoszenie - http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/820 To nie jest miejsce wskazane w usterce - dodano zdjęcie naprawionego chodnika kilka metrów dalej - to miejsce było wskazane w innym zgłoszeniu. Zapadnięty chodnik jest przy ogrodzeniu Posesji Oficerskiej.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...