Ul. Rolna -plac budowy, zapadająca się jezdnia

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 21 grudnia 2019, 4:47
Ukończone
Proszę o interwencję w sprawie oczyszczenia ul. Rolnej na wysokości zakładu energetycznego. Od trzech m-cy firma remontująca ul. Wylotową ma na końcu drogi bazę materiałową. Droga jest zanieczyszczona błotem, co uniemożliwia dojście do posesji, ciężkie samochody wypełnione ładunkiem spowodowały powiększenie się zapadlisk w drodze, co może skutkować w niedługim czasie trwałymi zapadliskami. Proszę o pochylenie się nad tematem uprzątnięcia terenu do świąt, oraz oceną stanu technicznego drogi i kanalizacji des zczowej, która podczas deszczu nie odbiera wód. Powstaje wówczas wielkie „ jezioro” uniemożliwiające wyjście z posesji

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...