Gibas

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 23 grudnia 2019, 15:3
Ukończone
Potluczone szkło wokół kosza nie jest uprzatane przez zieleń miejską

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Wydano zlecenie MZZDiOŚ uprzątnięcia szkła.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Przekazano zgłoszenie do pracownika merytorycznego.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...