Smieci

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 23 grudnia 2019, 15:10
W realizacji
Śmieci,liście, potluczone butelki od tygodni nie są sprzatane

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...