Oswietlenie uliczne

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 grudnia 2019, 17:3
Ukończone

Przed

Po

Brak oswietlenia przy ulicy Pogodnej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...