Dziura w chodniku na bulwarze .

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 3 lipca 2017, 23:38
Ukończone

Przed

Po

Dziura przy studzience na bulwarze od strny ul Zygmuntowskiej

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...