Przekrzywiony sygnalizator

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 6 stycznia 2020, 21:4
Ukończone
Na skrzyzowaniu ulicy Solnej z Warzelniczą od strony Dworca PKP przekrzywiony został sygnalizator

Historia zgłoszenia

Ukończone Informacja : dniu 10.01.2020 zgłoszenie przekazano do realizacji wykonawcy. Sygnalizator zostanie wyprostowany zgodnie do kierunku najazdu pojazdów. Naprawa nastąpi w dniu dzisiejszym ,tj. 10.01.2020 do godzin wieczornych.
Dziękujemy za informację.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do Wydziału GKL- do pracownika merytorycznego.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...