Wyrzucone meble

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 6 stycznia 2020, 21:9
W realizacji
Za przystankiem MZK przy ul. Chodkiewicza zalegają wyrzucone śmieci, głownie meble

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...