Zapadnięty chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 stycznia 2020, 21:12
Do weryfikacji
Chodnik wzdłuż ul. Kościuszki na wysokości ośrodka Verano jest zapadnięty, przez co tworzy się w tym miejscu kałuża

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...